Pronájem nebytových prostor Jičín 2018-02-11T18:20:31+00:00

Pronájem nebytových prostor

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v historické budově v centru Jičína vhodné pro poskytování služeb např. jako pedikúra, manikúra, výživové poradenství a také zcela nově zrekonstruované prostory s vlastním sociálním zařízením . V budově Lázní Hilarion se nachází masérské, rekondiční a regenerační služby, kadeřnictví a kosmetika…
Zákazníci mohou využít i soukromé parkoviště v areálu.

Kontakt: +420 493 524 091, +420 737 645 253


Nově zrekonstruované nebytové prostory k dlouhodobému pronájmu:

  • Studio (31,9m2) s vlastním sociálním zařízením (toaleta – 1,6m2, koupelna se sprchovým koutem 5m2) a připraveným prostorem pro kuchyňskou linku. Celková plocha činí 38,5m2. K dispozicdi jsou dvě WC pro případné návštěvníky (ženy/muži). V areálu Lázní Hilarion je taktéž k dispozici rozlehlá zahrada a vlastní parkovistě. Vlastní měření energií. Toto studio lze využít také jako firemní byt 1+kk. Určeno pouze pro plátce DPH.

pronájem Jičín   Pronájem Jičín   Pronájem Jičín   komerční prostory Jičín   pronájem Jičín

  • Pronájem velké světlé místnosti o rozloze 56,4 m2 sloužící ke komerčním účelům, která se nachází v přízemí nově zrekonstruované části budovy Lázní Hilarion (klidná zóna centra Jičína). K tomuto prostoru náleží menší místnost (10 m2) se samostatným WC a umývadlem, jež lze využít např. jako šatna nebo menší kancelář. K dispozici jsou dvě WC pro případné návštěvníky (ženy/muži). V areálu Lázní Hilarion je taktéž k dispozici rozlehlá zahrada a vlastní parkoviště. Vlastní měření energií. Určeno pouze pro plátce DPH.
  • Pronájem komerčních prostor o rozloze 13 m2 v přízemí zrekonstruované budovy Lázní Hilarion, která se nachází v klidné zóně centra Jičína. Místnost je vybavena umývadlem s průtokovým ohřívačem vody a úložnými prostory. K dispozici jsou dvě WC (ženy/muži) a kuchyňka (denní místnost pro personál). Vhodné i pro služby jako jsou pedikúra, manikúra či výživové poradenství – schváleno hygienou na osobní služby. Po domluvě lze pronajmout včetně masérského lehátka. V areálu Lázní Hilarion je taktéž k dispozici rozlehlá zahrada a vlastní parkoviště.

Nebytový prostor k pravidelnému či jednorázovému pronájmu:

  • Místnost s celkovou plochou 36 m2 – vhodná na cvičení případně kurzy a semináře
  • Místnost s celkovou plochou 12 m2

V případě jakýchkoliv dotazů či prohlídky nás neváhejte kontaktovat telefonicky +420 737 645 253 či na e-mail: laznehilarion@gmail.com.