Ti, kteří o Vás pečují

Olga Jarešová

O mně

Jmenuji se Olga Jarešová.

Jsem žena, manželka, matka, babička, snacha, sestra….

Jsem jednou z rodinného týmu, který pečuje o Lázně Hilarion v Jičíně.

Rozhodla jsem se být zdravá a šťastná.

Miluji život, i když ne vždy je to procházka růžovým sadem.

Hledám, kudy vede schůdná cesta životem.

Baví mě nacházení cest, které fungují, aby bylo mně a mým blízkým dobře tady a teď. Z vlastní zkušenosti vím, že to jde.

Dokonce si myslím, že je to jakási naše „povinnost“ – dělat ráj na zemi sobě i druhým.

Metody, které vám nabízím:

  • Celostní holistická ošetření
  • Aromaterapie
  • Dornova metoda
  • Masáže lymfatických cest
  • Konstelace
  • Cosmic power
  • a další masérské, rekondiční a regenerační služby

Více informací se o nabízených službách dozvíte v záložce masérské a rekondiční služby.

Vendula Skalská

Jmenuji se Vendula Skalská a studovala jsem masérství na střední škole v Příbrami.

Mám ráda práci s lidmi. Baví mě pozorovat, jak je každý člověk jedinečný. Ráda hledám možnosti, jak mu pomoct, byť věřím, že člověk si pomůže nejvíce sám už jen tím, že chce.

Miluji přírodu a ráda v ní trávím čas.

Ráda pracuji s dětmi.

Jsem komunikativní a ráda se učím nové věci.

Mohla bych Vám pomoci např.: klasickou masáží, sportovní masáží, reflexologií plosky nohy, míčkováním, lávovými kameny, baňkováním, lymfodrenáží  a také nabízím různé druhy měkkých technik (metodu PIR, trakce, masáže jizvy, práce s fasciemi…).

Jolana Krausová

K masážím jsem se dostala docela zvláštním způsobem, když jsem se před pár lety stala „náhodně“ svědkem dvou událostí  – nehod v  krátkém časovém odstupu od sebe. Byla jsem okolnostmi donucena rychle pomoci lidem. Ač jsem byla pouze pomocníkem lékaře, který byl naštěstí v obou případech poblíž, poznala jsem jednu důležitou věc a to velkou sílu doteku, na který ti lidé pozitivně reagovali.  Tyto poznatky mě následně přivedly k masážím, protože dotek je základním prvkem masáže.  K masážnímu doteku přistupuji dodnes s velkým respektem s ohledem na jedinečnost každého klienta. K tomu si beru na pomoc velkého a silného pomocníka – přírodu, kam chodím velmi ráda relaxovat a nabírat energii.  Přírodní rostlinné a éterické oleje používané při masáži přenášejí na klienta léčivé poselství jedné nebo více rostlin, ze kterých byly vyrobeny.  Ke každé masáži se vždy snažím přistupovat s láskou a s přáním klientovi pomoci.  Mou nejoblíbenější masáží je aromaterapeutická masáž.