Ti, kteří o Vás pečují 2018-10-08T20:30:05+00:00

Ti, kteří o Vás pečují

Olga Jarešová

Jsem velice vděčná za to, že jsem se narodila v této době a právě tady, v téhle nádherné zemi.

Je to rychlá doba, doba velikých změn. Poznání, ke kterému se dříve lidé propracovávali staletími, se teď otevírá mnohem rychleji. Podle mého mínění, jeden z nejpozoruhodnějších objevů je, že my sami jsme spolutvůrci svého života. Kvalita života, záleží na nás. Věřím, že zdraví a radost je věc rozhodnutí.

Rekondiční služby poskytuji již nějakou dobu. Během své praxe se stále více ujišťuji, že ty nejjemnější věci a nejjednodušší cesty či metody jsou nejúčinnější. Často stačí tělu něžná pobídnutí a ono okamžitě nastartuje své samoléčící schopnosti.

Začala jsem pracovat s aromaterapií a najednou tu byla nová dimenze. Otevřel se mi nádherný nový svět. Víte, že pár kapek esenciálního oleje umí dělat divy s lidmi i se zvířaty?

Terapie: rekondiční masáže, Dornova metoda a Breussova masáž, masáž lymfatických cest, masáž horkými kameny, masáž chodidel, masáž hlavy Shirodhara, rituály, zábaly…

Vendula Flambergová

Od dětství mám ráda přírodu, sílu života, zázrak stvoření a tvoření, koloběh změn a proměn.

To vše mohu pozorovat a vnímat i v rámci lidského těla.

Masáž je pro mě způsobem, jak se dotknout tohoto zázraku, kterým jsme byli obdařeni, jak pronikat hlouběji do  jeho tajemství, naučit se mu naslouchat, porozumět a navracet mu jeho přirozenou harmonii. Znovu a znovu se mi tají dech, když se pod doteky masážních technik začíná tělo proměňovat a probouzet k životu, když se v něm rozproudí energie a člověk rozkvete jako nejkrásnější květ Rajské zahrady.

Jsem vděčná každému, kdo svěří tento poklad do mých rukou.

Terapie, které vám nabízím: klasická rekondiční a regenerační masáž, Breussova masáž, holistická aromaterapeutická masáž, medová masáž.

Olga Havlová

Masážím se věnuji více jak deset let. Baví mě odhalovat, jak na nás tělo všechno prozradí. Nejdříve jsem si myslela, že budu učit, co nám tělo říká, ale postupně jsem zjistila, že to umíme poznat všichni, jen se musíme k sobě vrátit a naslouchat především sami sebe. Žijeme v době, kdy ze všech stran slyšíme, co je pro nás dobré, ale je toho tolik, že si takové rady někdy až protiřečí, a teď jak si vybrat. Co je pro nás dobré, víme dobře my sami, ale musíme si naslouchat, vrátit se sami k sobě a především si věřit.

Také se zabývám numerologií a astrologií, které masáže hezky doplňují a pomáhají zjistit příčinu našich problémů. Troufám si říct, že práce je mým koníčkem.

Mám dvě krásné děti, kterým se také hodně věnuji. Ráda chodím s naší fenkou Anie na procházky, to se vždy přidá celá rodina a tu chvíli si opravdu užívám. Někdy doprovázím syna na rybaření. Miluji přírodu a koně.

I já na sobě pořád pracuji, protože jsem se rozhodla být tady šťastná a veselá. Průběžně se účastním různých inspirativních kurzů a školení. Nedávno jsem začala chodit na kruhové tance, abych v sobě podporovala ženskou energii, a je to super.

Mým názorem je, že vždy záleží jen na nás, jak se k životu postavíme. Není potřeba chápat druhé, stačí, když pochopíme sami sebe. Velmi se mi líbí, jak je vše vysvětleno ve Čtyřech dohodách od Don Miguel Ruiz.

S úctou a láskou se na Vás těším